Egy új Nikon DSLR és 3 új objektív láthat napvilágot a héten. Bár még korántsem biztos, hogy ténylegesen e héten jelenhet meg a Nikon D3200 és a Nikkor 28mm f/1,8G AF-S, Nikkor 18-300mm f/3,5-5,6G AF-S ED VR DX valamint a Nikkor 16-85mm f/4 AF-S VR DX objektív trió, de nagy jelentőséget tulajdonítanak az április 19-én megrendezésre kerülő Nikon rendezvénynek, melyet Szingapúrban tartanak majd. Kíváncsian várjuk, tényleg most frissül-e a Nikon belépőszintű DSLR családja.
NÉPSZERŰ CIKKEK
Perenyei Mónika: Késleltetve, tűnődve (videó)
Új online előadás a Budapest FotóFesztivál 2021 programjában.
Így készíts valóságosnak ható tócsát a képedre!
Csak egy ingyen elérhető textúra, a Vanishing Point és pár réteg használata kell az igen látványos virtuális pocsolyák létrehozásához.
Heti Fortepan – 4. Tóth József Füles humoros reklámplakátjai az 1970-80-as évekből
A műterem a mosókonyhában volt, a (sztár)manökenek saját magukat sminkelték és Photoshop híján fénykép csak arról születhetett, ami ténylegesen összerakva, legyártva ott állt a kamera előtt. Az idén nyolcvan éves Tóth József Füles mesél a Fortepanra felkerült korabeli reklámfotóiról, amelyekkel szinte új műfajt teremtett.
Jelentős képlágyulást okozhatnak a napellenzők!
Meglepő, de valahol logikus felfedezést tett Steve Perry, aki a hidegben, napellenzővel történő fotózás során durva lágyságot tapasztalt a képeinél.
Heti Fortepan – 12.: Elérhetetlen áruk fóruma
Emlékszünk még a tetőcsomagtartón Gorenje hűtőt Bécsből hazahozó honfitársainkra? Az az idő már egy nyitás jele volt. De mi volt előtte? Zárt kapuk mögött a szocialista Magyarországon. Képválogatás a Fortepantól.
TOVÁBBI
- All
- alapfokon
- állványok
- blogszemle
- digitális sötétkamra
- előkészületben
- Featured
- fényképezőgépek
- fotóelmélet
- fotónyomtatók
- fotótörténelem
- fotózz!hu
- friss áru
- interjúk
- képgyűjtemény
- kiállítások
- kiegészítők
- könyvek
- mobilfotózás
- objektívek
- okostelefonok
- pályázatok
- photokina 2006
- pletyka
- projektorok
- szkennerek
- szoftverek
- táskák
- technológiák
- témák fotózása
- Tesztfotók
- tippek>haladóknak
- tippek>kezdőknek
- tudósítások
- videó
- világítástechnika
- ultrakompakt
- kompakt
- ultrazoom
- prémium kompakt
- vízálló - strapabíró
- kompakt jellegű MILC
- SLR jellegű MILC
- belépő szintű tükörreflexes
- profi MILC
- középkategóriás tükörreflexes
- profi tükörreflexes
Bővebben








