Ahogy arról már korábban írtunk, az OM Digital Solutions hamarosan új, felső kategóriás fényképezőgépet jelent be. Ezek az információk persze csak pletykák voltak, most azonban a gyártó a hivatalos, japán nyelvű weblapján tette közzé az új terméké bejelentésének idejét, amelyet online is nyomon követhetünk majd.
A bejelentés jövő héten kedden, azaz 2022. február 15-én, helyi időnk szerint reggel 7 órakor lesz, az OM System YouTube csatornáján.
NÉPSZERŰ CIKKEK
Így utómunkázunk
Varga Zsolt esküvőfotós megmutatja, hogyan készül el nála egy álomesküvői retusált kép. Három percben láthatjuk azt a rengeteg munkát, ami egy esküvői...
Augusztus 29. a Magyar Fotográfia Napja
2003 óta minden évben augusztus 29-én ünnepeljük a Magyar Fotográfia Napját. De tudod, hogy miért pont ezen a napon?
Talán sokan tudják, hogy augusztus 29-e...
A PHOTOEXPO Portraiture előadásának videója
Felkerült a Youtube-ra Hosszú Zoltán bemutató videója, amely a PHOTOEXPO Portraiture kreatív használata az esküvőfotózásban című előadásán készült.
A videóban sajnos szöveges alámondás, vagy magyarázat...
Tűz a víz alá! – Víz alatti fotózás fortélyai
Manapság már nem csodálkozunk azon, hogy a mobiltelefonnal is tudunk fényképet készíteni. Szinte mindenkinél van egy gép, és meglehetősen ajánlott eszköz autósoknak (kátyú, vagy éppen koccanás esetén).
A technológia oda jutott, hogy lassan nincs olyan búvárhajó vagy bázis, ahol a felszerelés mosására szolgáló édesvízes dézsa mellett ne lenne egy másik a fényképezőgépeknek.
Mert mostanra elérhető áron vehetünk gépet és tokot. Az esetek többségében persze ez nem világversenyekre készülő fotókat jelent, inkább arra, hogy megmutassuk vízalatti élményeinket másoknak.
Fotót fára! Fotóajándék valentin napra (vagy akár anyák napjára is)!
Közismert, hogy a saját készítésű ajándék mindig sokkal többet ér, mint egy boltban megvásárolt termék (még ha forintban kifejezve utóbbi a drágább).
Az alábbi videókban...
TOVÁBBI
- All
- alapfokon
- állványok
- blogszemle
- digitális sötétkamra
- előkészületben
- Featured
- fényképezőgépek
- fotóelmélet
- fotónyomtatók
- fotótörténelem
- fotózz!hu
- friss áru
- interjúk
- képgyűjtemény
- kiállítások
- kiegészítők
- könyvek
- mobilfotózás
- objektívek
- okostelefonok
- pályázatok
- photokina 2006
- pletyka
- projektorok
- szkennerek
- szoftverek
- táskák
- technológiák
- témák fotózása
- Tesztfotók
- tippek>haladóknak
- tippek>kezdőknek
- tudósítások
- videó
- világítástechnika
- ultrakompakt
- kompakt
- ultrazoom
- prémium kompakt
- vízálló - strapabíró
- kompakt jellegű MILC
- SLR jellegű MILC
- belépő szintű tükörreflexes
- profi MILC
- középkategóriás tükörreflexes
- profi tükörreflexes
Bővebben