Az igencsak esedékes Fujifilm FinePix X-Pro2 is a Sony A7000 érzékelőjét kaphatja. A gond csak az, hogy még az utóbbit sem jelentették be. Fujifilm FinePix X-Pro1 A Fujirumors.com szerint ugyanaz a szenzor kerül majd az X-sorozat rég várt csúcsmodelljébe, mint a Sony APS-C MILC-ek zászlóshajójába. Egyelőre még várat magára mindkét gép bejelentése. A Sonyt nyár elejére pletykálták, de állítólag valamilyen gyártási gondok miatt erre nem került sor. A Fujifilm csúcsmodellt jövő év elejére pletykálják, a szenzoruk pedig állítólag a következőket tudja majd:
24 és/vagy 30 megapixel
BSI (hátsó megvilágítás) CMOS, APS-C méretben
4K videó képesség
XAVC-S mozgókép, 60 fps sebességgel
Hibrid AF (fázis+kontraszt alapú) teljes felületét lefedve
Mekkora ötlet kell ahhoz, hogy egy gyártó merészet gondolva kitalálja, hogy az objektívébe ne csupán a lencsetagokat és az autofókusz lehetőségét építse, hanem magát...
Nem, ezt most nem az a fajta videó, ami megmutatja, hogyan lehet a szürke égből kéket varázsolni Photoshopban vagy Lightroomban. Ez konkrétan a fotózásról...
Fotóztál már nagy homlokú modellt? Volt már gondod átlagosnál nagyobb, esetleg ferde orrú ügyfél fotózásánál? Nem tudod mi a jó megoldás? Ebből a videóból kiderül, mit kell tenned ilyen esetekben!